Wpis w blogu auta
Ford Galaxy
Dodano: 14 lat temu
Blog odwiedzono 2134 razy
Data wydarzenia: 15.05.2011
Ford Galaxy 2,3 16V 1997r
Kategoria: inne
Autko spisuje się rewelacyjnie, nie miałem narazje z nim żadnych poważnych problemów. Galaxa kupiłem w zeszłym roku (pazdziernik).
Auto było świeżo sprowadzone z Niemiec, trochę się obawiałem kosztów rejestracji, ponieważ opłata była dość wysoka za pojemność, ale było warto. Po przeglądzie musiałem jedynie wymienić olej(rzecz oczywista),przednie łaczniki i to było wszystko.I oczywiście założyłem instalację gazową (sekwencja), mimo co nie którzy mi to odradzali (ze silnik tego nie przeżyje), silnik przeżył i ma się dobrze na gazie zrobiłem już około 15000km i śmiga dalej.
Ostatnio miałem małą awarię. Dojechałem do świateł po długiej trasie, i po chwilowym postoju gdy chciałem ruszyć spotkało mnie niemiłe zaskoczenie, auto straciło moc i silnik chodził na 3-ch cylindrach.Pierwsze co mi przyszło do głowy to poszedł zawór.Udało mi się dojechać do garażu, i natychmiast zacząłem szukać przyczyny. Ale po około 15 minutach znalazłem tego chochlika przyczyną była cewka zapłonowa, jedna z dwóch.Udało mi się szybko uporać z tym drobiazgiem, niestety kosztowny (320zł)wymiana 0zł.

Dodano: 14 lat temu
Szerokiej drogi za kierownicą Forda!


radmen2
Dodano: 14 lat temu
Pozdrawiam szczęśliwego posiadacza Galaxy


Najnowsze blogi
Dodano: 20 godzin temu, przez darek-k
Poprzednie Xenon słabo świeciły,
tym razem wybór padł na żarówki Xenon Philips i postojówki osram blue
koszty
żarówki Xenon Philips - 399zł
postojówki osram - 10zł
wymiana kilka ...
Dodano: 1 dzień temu, przez darek-k
płyn hamulcowy koloru herbaty, czy ktoś to kiedyś zmieniał nie wiadomo, ale trzeba było się za to zabrać, oraz tarcze z tyłu, bo miały bicie choć nie wykazywały znacznego zużycia
koszty ...
Dodano: 1 dzień temu, przez darek-k
prędkość prawie zgodna z przepisami, droga S7 na Kielce, max 130km/h na S7, spalanie od 4L do 4,5L max , klimatyzacja AUTO
Marki społeczności
Szukaj znajomych
