Tutaj jesteś:
Samochód
Opel Ascona Bordo strzała
Nazwa auta:
Bordo strzała
Marka:
Opel
Model:
Ascona
Generacja:
C
Nadwozie:
Sedan
Silnik:
1.6 D
Rocznik:
1982
Autko rodziców, pamiętam je za mgłą jako mały szczeniak. Kilka ładnych lat temu spotkałem je w komisie. Był to rocznik 1982 koniec roku ale kupione nowe z salonu na początku 1984. W opisie błąd nie mieli opcji hatchback, 1.6D 5 biegów (większość miała 4), na tamte czasy auto mega wypas, ojciec zawsze miał miękkie serce i pod koniec lat 90-tych z jakąś awarią pomagał jakiemuś znajomemu na trasie i holował Opla Rekorda i zarżnął w ten sposób silnik:-(
Opelek stał z rok może dwa i po nieudanej naprawie zmienił właściciela który naprawił silnik i przemalował autko z fabrycznego bordo na czerwony i zamienił stalówki na aluski (przynajmniej w takim stanie była w tym komisie). Wiem że swego czasu z autka byli bardzo zadowoleni i nawet celnicy na granicach ich ściągali żeby pooglądać sobie autko i o nie wypytać:-)
więcej »
Opelek stał z rok może dwa i po nieudanej naprawie zmienił właściciela który naprawił silnik i przemalował autko z fabrycznego bordo na czerwony i zamienił stalówki na aluski (przynajmniej w takim stanie była w tym komisie). Wiem że swego czasu z autka byli bardzo zadowoleni i nawet celnicy na granicach ich ściągali żeby pooglądać sobie autko i o nie wypytać:-)
Blog auta
Brak wpisów w blogu auta
Galerie pojazdu (0)
Kierowca nie dodał jeszcze zdjęć
Filmy pojazdu (0)
Kierowca nie dodał jeszcze filmów do tego auta
Zainteresowani autem (0)
Dodaj do Kiedyś kupię - aby otrzymać automatyczne powiadomionie gdy właściciel wystawi go na sprzedaż.
Właściciel
Jeździ:
Iveco Daily Holowniczy Papasmerf :), Iveco Daily Ivonka 3.0, Opel Vectra 100 Edition, Opel Omega Sport Edition
Wcześniej jeździł:
Iveco Daily 35S13 Ivonka, Peugeot Boxer Padlinka, Opel Corsa Śliwa, Volkswagen LT, Opel Ascona Bordo strzała, Mercedes Sprinter 313CDI CASTO, Ford Transit Paczkowy Dyliżans, Renault Master, Fiat Cinquecento Cieciolina, Mercedes Sprinter 313CDI służbowy, Ford Transit Służbowy GLS, Opel Omega CD Diamant, Opel Omega CD
Komentarze (0)
Zobacz podobne auta w społeczności
Najnowsze blogi
Dodano: 8 dni temu, przez MaArek77
No wreszcie po 16 latach pozbyłem się Golfa, była 2 dniowy żal i dwutygodniowy bal ze tak powiem.
Nawet najlepsze i bezawaryjne auto w takim wieku to nic dobrego.
W każdej chwili może ...
19
komentarzy
Dodano: 11 dni temu, przez JacK
Szybko minęło. To już 2 lata od zakupu.
Przejechane 19,8 tys km więc zgodnie z zasadami serwisu pierwszy przegląd bo po 2 latach lub po 30 tys. km.
W zasadzie to w ramach tego przeglądu VW ...
9
komentarzy
Dodano: 11 dni temu, przez JacK
Auto detailing, usunięcie drobnych wgniotek, korekta lakieru, 3-letnia powłoka ceramiczna.
Po tych zabiegach samochód praktycznie wygląda z zewnątrz jak w dniu odebrania z salonu.
Środek też ...
26
komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
